Informace o nás

Firma byla založena v roce 2008.

Jsme nová, rozvíjející se firma v oblasti autodopravy. Založil ji pan Arnošt Novák na základě příslušných zkoušek na odboru dopravy KÚ Ostrava a jiných doplňujících dokumentů, nezbytných pro následně vydanou koncesní listinu - pro silniční motorovou dopravu.

Majitel se pohybuje v oblasti dopravy prakticky od roku 1984. Začínal v tuzemsku, později si udělal mezinárodní zkoušky v dopravě, a pracoval jako řidič kamiónu v zahraničí i pro cizí firmy, například v zemích bývalého SSSR, ve Španělsku, Belgii, Německu.

Poznal různé tahače a návěsy. Za toto období najezdil takřka po celé Evropě více než 2 000 000 km bez nehody. Po mnoha letech práce převážně v zahraničí a v neustálém odloučení od rodiny se rozhodl udělat ve svém pracovním životě změnu. K tomuto rozhodnutí přispělo i několik dalších faktorů - zájem o vlastní zdraví, touha začít dělat něco užitečného také doma, užívat si domova a rodiny. Svou největší životní lásku  - volant – však nikdy opustit nechtěl.

Praxi s autobusem získal u svého kamaráda, dnes známého dopravce, kterému v jeho začátcích pomáhal a krátce byl u něj také zaměstnán. Nabyl zkušenosti s autobusy ŠD 11, Karosa 735 a OASA. Následně pracoval také v Dopravním podniku Ostrava - Hranečník, kde řídil autobusy Ikarus-kloub, Karosa KL a solo Karosy řady 700 na různých linkách (nejčastěji na lince č. 21).


Brzy se naskytla trvalá podnikatelská příležitost a zodpovědná práce. Návozy a odvozy zaměstnanců na směny pro firmu KES s.r.o., Vratimov. Pro tyto (i další) účely Arnošt Novák postupně zakoupil 3 autobusy KAROSA, dva typy 734 - meziměstské linkové, a jeden typ 735 - zájezdový.

A podnikání mohlo začít!

Záhy se objevila další poptávka po dopravě ze strany mateřských a základních škol, jak z Vratimova, tak z dalších obcí. Pomohly kladné reference z návozů zaměstnanců, zejména vstřícné jednání, spolehlivost, přesnost a také dnes tak důležitá cenová dostupnost.

Na základě narůstající poptávky po náročnějších přepravách a v rámci zkvalitnění služeb byl na podzim roku 2012 zakoupen luxusní zájezdový autobus BOVA FHD 12-380 v plné výbavě.

Firma Autodoprava Arnošt Novák - Auto Arnold je mladá firma, rozvíjející se v tomto nelehkém podnikatelském období, a proto se budeme snažit být vůči Vám maximálně vstřícní a otevření, s individuálním přístupem.

Spokojenost našich zákazníků je a bude náš cíl!


 

 

Naši zákazníci

Firmy: návozy a odvozy zaměstnanců do práce, firemní akce

Mateřské a základní školy: přeprava dětí do kin, divadel, bazénů a aquaparků, do školy v přírodě, na lyžařské výcviky, školní výlety, koncerty, sportovní akce a jiné aktivity

 

Rozšiřujeme nabídku

Cestovní kanceláře a jiné organizace (důchodci, soubory): zájezdy, okružní jízdy, poznávací akce, výlety, transfery, reklamní a prodejní akce, návštěvy vinných sklípků, cesty do hor, lyžařské zájezdy


 

 

Vše pro Vaší maximální spokojenost